Илюстратор / Графичен дизайнер

Sunday Habit е бързоразвиваща се стартъп компания, която подкрепя българските влогъри, геймъри и инфлуенсъри с голяма аудитория в социалните мрежи, предоставяйки им онлайн платформа, в която да продават рекламни дрехи и аксесоари на своите фенове.

Поради увеличаване обема на работата, се нуждаем от графичен дизайнер/илюстратор, който да се присъедини към екипа ни.

Изисквания:

  • Отлични умения за работа с Adobe CC.
  • Интерес и умения в областта на типографията.
  • Умения за работа с графичен таблет са предимство.
  • Желание за съвместна работа с инфлуенсърите и екипа.
  • Креативност и усет към дизайна.
  • Самоинициативност и желание за развитие.
  • Опитът не е задължителен, но е предимство.
  • Познаване на Youtube сцената в България, ще се счита за предимство.

Основни отговорности:

  • Създаване на корица за книги, предназначена за деца и тийнейджъри и илюстрациите в нея.
  • Създаване на рекламни изображения за печат и дигитални изображения.
  • Предпечатна подготовка.
  • Изработка на графични изображения за тениски и други мърчандайз продукти.
  • Комуникация с инфлуенсъри, дизайнери и маркетинг специалисти при работа по   различните проекти.

Предлагаме:

  • Удобна локация в кв. Лозенец в близост до хотел Хемус.
  • Приятна работна среда в млад и ентусиазиран екип.
  • Възможност да сте сред първите 10 служители на успешен стартъп.

В случай, че работата Ви се струва интересна и смятате, че сте подходящ за нея, ще се радваме да ни изпратите кратко CV и Вашето портфолио на hi@sundayhabit.com. Ще се свържем само с одобрените за интервю кандидати. Всички кандидатури ще се разглеждат в условия на стриктна конфиденциалност.

Свържете се с нас

Смени текста
0